Novosti

Na ovoj stranici koristimo kolačiće kako bi korisnici mogli pristupati svojim korisničkim računima te za potrebe analize pristupa fakultetskim stranicama. Nastavljanjem korištenja ove stranice pristajete na kolačiće.

Aktualno

Studenti FSB-a osvojili dva srebra na Sveučilišnom prvenstvu grada Zagreba

Nakon dva zlata iz rukometa, sportaši FSB-a osvojili su još dvije medalje. Na Sveučilišnom prvenstvu grada Zagreba u streljaštvu i plivanju studenti FSB-a zauzeli su 2. mjesto. U streljaštvu, u konkurenciji 6 fakulteta i ukupno 28 natjecatelja sa samo dva boda više prvo mjesto osvojio je TVZ a ekipu FSB-a predstavljali su: Ante Sarjanović (2.mjesto), Samer Tomelieh (5.mjesto), Tihomir Polanović (14.mjesto), Josip Petrović (16.mjesto), Goran Tanodi (25. mjesto) i Leon Trivić (26.mjesto). Na Sveučilišnom prvenstvu u plivanju nastupilo je 204 natjecatelja i 117 natjecateljica sa 13 fakulteta. FSB su predstavljali Ivan Biondić, Saša Kužnar, Luka Škugor, Viktor Franz, Matej Vitasović i Ivan Pisk. Ekipa je osvojila drugo mjesto iza Ekonomskog fakulteta. Najbolje rezultate ostvarili smo u disciplinama 50m delfin (1. Ivan Biondić, 2. Saša Kužnar, 3. Luka Škugor), 50m leđno (2. Ivan Biondić), 50m prsno (1. Luka Škugor) te štafeti 4x50m mješovito gdje smo osvojili prvo mjesto. Čestitamo našim sportašima!