Poziv studentima za Francusko - hrvatski dan sveučilišne suradnje i poslovne mobilnosti
U sklopu programa Mjeseca Frankofonije na Sveučilištu u Zagrebu (SEECEL) 24. ožujka održat će se Francusko - hrvatski dan sveučilišne suradnje i poslovne mobilnosti.U sklopu događaja organizira se okrugli stol s temama: Francuski kao jezik zapošljavanja te Studiranje u Francuskoj: studentska iskustva i mogućnosti studiranja i razmjene u Francuskoj, gdje će studenti podijeliti svoja iskustva. Održat će se i sajam poslova na kojem će svoje mogućnosti zapošljavanja predstaviti neke od francuskih tvrtki koje posluju u Hrvatskoj, predstavit će se stipendije francuske vlade te će se moći dobiti i informacije o mogućnostima Erasmus+ razmjene na sveučilišnom štandu.
Pozivamo zainteresirane studente da iskoriste ovu priliku. Događaj je otvoren za javnost te službene prijave nisu potrebne.
Više detalja dostupno je na: https://www.unizg.hr/nc/vijest/article/francusko-hrvatski-dan-sveucilisne-suradnje-i-poslovne-mobilnosti/