Na ovoj stranici koristimo kolačiće kako bi korisnici mogli pristupati svojim korisničkim računima te za potrebe analize pristupa fakultetskim stranicama. Nastavljanjem korištenja ove stranice pristajete na kolačiće.

Život na FSB
Sport

Sport

Sa Filićevih pet trica do pete pobjede u ligi!!!!

Ni zadnji vikend košarkaši FSB-a nisu mirovali, na parketu ekonomskog fakulteta bili su bolji od građevine u petom kolu prve studentske košarkaške lige.  FSB kreće jako i prvu četvrtinu završavamo vodstvom 12:6. Građevina se ne predaje i dobrom igrom u drugoj četvrtini izjednačava rezultat i na poluvrijeme odlazimo sa rezultatom 22:22. Tada na scenu stupa Paško Filić i u slijedećem poluvremenu postiže 18 poena, što je uz kolektivnu igru u obrani, bio ključ naše pobjede. Još jednu lijepu vijest smo primili prošli tjedan, naš kolektiv je izbacio još jednog magistra. Do svoje diplome došao je Mario Matijašević. Bravo Mario!!!!

Sa utakmicama nastavljamo u trećem mjesecu, a do tada ćemo uživati u pogledu na tablicu. #iznadsvih

FSB: Bačevina 3, Bašić 11, Filić 21, Perović 7, Vinko 6, Matijašević (c), Lončar, Nevistić 3, Piličić 4 ; trener: Osičan.