Login
atlantis_login
sitebuilder_login

RASPORED NASTAVE 2016./2017.

Katedra za tjelesnu i zdravstvenu kulturu, 03.10.2016. 11:44

 

RASPORED NASTAVE TZK-a U AKADEMSKOJ GODINI 2016/2017

 

Sportska dvorana „Martinovka“, Miramarska bb.

 

UTORAK:

 

1700-1800

FITNESS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STOLNI TENIS

 

 

 

 

 

 

 

 

KOŠARKA

 

 

 

 

 

 

 

 

NOGOMET

 

 

 

 

 

 

 

 

KOŠARKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1800-1900

KOŠARKA

 

 

 

 

 

 

 

 

NOGOMET

 

 

 

 

 

 

 

 

FITNESS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STOLNI TENIS

 

 

 

 

 

 

 

 

KOŠARKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2030-2200

 

TRENINZI SELEKCIJA FSB-a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SRIJEDA:

 

1400-1500

NOGOMET

 

 

 

 

 

 

 

 

KOŠARKA

 

 

 

 

 

 

 

 

FITNESS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STOLNI TENIS

 

 

 

 

 

 

 

 

BADMINTON

 

 

 

 

 

 

 

 

RUKOMET (REPREZENTACIJA FSB-a)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1500-1600

FITNESS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STOLNI TENIS

 

 

 

 

 

 

 

 

KOŠARKA

 

 

 

 

 

 

 

 

NOGOMET

 

 

 

 

 

 

 

 

BADMINTON

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1600-1700

 

NOGOMET

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOŠARKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FITNESS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STOLNI TENIS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BADMINTON

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ČETVRTAK:

 

1900-2000

 

TRENINZI SELEKCIJA FSB-a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PETAK:

 

900-1000

 

NOGOMET

 

 

 

 

 

 

 

 

FITNESS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STOLNI TENIS

 

 

 

 

 

 

 

 

BADMINTON

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1000-1100

NOGOMET

 

 

 

 

 

 

FITNESS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STOLNI TENIS

 

 

 

 

 

 

 

 

BADMINTON

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1100-1200

 

NOGOMET

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOŠARKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FITNESS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STOLNI TENIS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BADMINTON

 

 

 

 

 

 

Pješačke ture - Sljeme: subota 9 sati, a termini će biti objavljeni naknadno

 

Plivanje - Plivalište Mladost na Savi: srijeda 13-14 sati

 

Teretana - VK Mladost: petak 21-22 sati

 

Veslanje - VK Mladost: srijeda 21-22 sati

 

Tenis (u ljetnom semestru): termini će biti objavljeni naknadno

 

SUBOS: prema njihovom rasporedu izvješenom na stranici SUBOS-a

 

 

 

DOLAZAK NA NASTAVU OBVEZAN JE 10 MINUTA PRIJE TERMINA