en
hr
Poslijediplomski doktorski studij
Strojarstvo, brodogradnja, zrakoplovstvo, metalurgija
  • O studiju
    • Opis doktorskog studija
    • Uvjeti upisa na doktorski studij
    • Uvjeti završetka studija
    • Struktura i organizacija studija
    • Opis institucionalnog vođenja studija
    • Opis sustava savjetovanja i vođenja doktoranda
    • Način praćenja kvalitete programa
    • Trošak studija po doktorandu
  • Nastavni program
    • Brodogradnja i pomorska tehnika
    • Industrijsko inženjerstvo i menadžment
    • Inženjerstvo materijala
    • Mehatronika i robotika
    • Metalurško inženjerstvo
    • Napredne proizvodne tehnologije
    • Numerička mehanika
    • Procesno energetski smjer
    • Teorija konstrukcija
    • Znanstveno mjeriteljstvo u strojarstvu
    • Zrakoplovno inženjerstvo
    • Materijali nastavnog programa
  • Izvođenje studija
    • Bodovni sustav
    • Stjecanje ECTS bodova
    • Uvjeti napredovanja u studiju
    • Uvjeti za prihvaćanje teme doktorskog rada
    • Ocjena i obrana doktorskog rada
    • Organizacija studija u punom i dijelu radnog vremena
    • Prava i obveze doktoranda, mentora i nositelja studija
  • Obrasci i upute
  • Linkovi i kontakti
    • Linkovi
    • Kontakti
  • Obavijesti
  • Česta pitanja
  • Natječaj
  • Stari program
Kontakti

REFERADA ZA POSLIJEDIPLOMSKI STUDIJ

Voditeljica referade: Zvonka Fofić, dipl. iur.

Telefon :  + 385 1 6168 500

E-mail: doktorski@fsb.hr
             zvonka.fofic@fsb.hr

ODBOR ZA POSLIJEDIPLOMSKE STUDIJE

Predsjednik: Izv. prof. dr.sc. Andrej Jokić

Zamjenik predsjednika: Izv.prof.dr.sc. Stjepan Kožuh

Članovi:

Prof. dr.sc. Nastia Degiuli nastia.degiuli@fsb.hr

Prof.dr.sc. Neven Duić neven.duic@fsb.hr

Prof.dr.sc. Zoran Lulić zoran.lulic@fsb.hr

Izv. prof. dr.sc. Andrej Jokić andrej.jokic@fsb.hr

Izv.prof.dr.sc. Dragutin Lisjak dragutin.lisjak@fsb.hr

Izv. prof.dr.sc. Darko Landek darko.landek@fsb.hr

Prof.dr.sc. Biserka Runje biserka.runje@fsb.hr

Prof.dr.sc. Zdravko Terze zdravko.terze@fsb.hr

 Izv.prof.dr.sc. Branko Bauer branko.bauer@fsb.hr

Prof.dr.sc. Jurica Sorić jurica.soric@fsb.hr

Izv.prof.dr.sc. Stjepan Kožuh kozuh@simet.hr

Prof.dr.sc. Božidar Matijević bozidar.matijevic@fsb.hr

Prof.dr.sc. Joško Parunov josko.parunov@fsb.hr

Redovite sjednice Odbora održavaju se u pravilu utorkom, dva tjedna prije sjednice Fakultetskog vijeća.

Materijale za sjednicu treba dostaviti najkasnije tjedan dana prije sastanka Odbora.


                        Raspored sjednica Odbora za poslijediplomske studije u ak. god. 2018./2019.

 Red.br. sjednice FV Dokumente za sjednicu Odbora dostaviti do datuma Sjednica Odbora za poslijediplomski studij Sjednica Fakultetskog vijeća
1 27.09.2018. 02.10.2018. 16.10.2018. 
2 31.10.2018.  06.11.2018. 20.11.2018. 
3 29.11.2018. 04.12.2018. 18.12.2018. 
4 03.01.2019. 08.01.2019. 15.01.2019.
5 31.01.2019. 05.02.2019. 19.02.2019.
6 28.02.2019. 05.03.2019. 19.03.2019.
7 28.03.2019. 02.04.2019. 16.04.2019. 
8 02.05.2019. 07.05.2019. 21.05.2019.
9 30.05.2019. 04.06.2019. 18.06.2019.
10 27.06.2019. 02.07.2019. 16.07.2019.
11 29.08.2019. 03.09.2019. 17.09.2019.

 

Fakultet strojarstva i brodogradnje, Ivana Lučića 5, 10002 Zagreb, p.p. 102
Metalurški fakultet, Aleja narodnih heroja 3, 44103 Sisak