Novosti

Na ovoj stranici koristimo kolačiće kako bi korisnici mogli pristupati svojim korisničkim računima te za potrebe analize pristupa fakultetskim stranicama. Nastavljanjem korištenja ove stranice pristajete na kolačiće.

Sveučilišno prvenstvo u stolnom tenisu

Na Prvenstvu zagrebačkog Sveučilišta u stolnom tenisu održano 22.03.2015. u dvorani  STK Merix na Velesajmu naši studenti sportaši osvojili su odlično drugo mjesto u ukupnom plasmanu. Za mušku ekipu našeg Fakulteta nastupali su:
* Bojan Kilibarda, Antonio Dominik Jelenski, Antonio Radenić, Goran Tomić, Ivo Mikulić i Josip Roban.
* Mješoviti par ( Mia Stipan i Bojan Kilibarda) osvojili su zlatnu medalju.
* Muški par (Bojan Kilibarda i Antonio Dominik Jelenski) osvojili su srebrnu medalju.
* U muškoj pojedinačnoj konkurenciji Antonio Radenić osvojio je brončanu medalju.
Čestitatmo našim studentima na sjajnim rezultatima.