Novosti

Na ovoj stranici koristimo kolačiće kako bi korisnici mogli pristupati svojim korisničkim računima te za potrebe analize pristupa fakultetskim stranicama. Nastavljanjem korištenja ove stranice pristajete na kolačiće.

Rezultat odbokajških ekipa FSB-a na Sveučilišnom prvenstvu

U nedjelju (1.12.2019.), muška odbojkaška ekipa odigrala je utakmicu drugog kola studentske lige protiv ekipe AGF-a. Na poziciji pucača igrali su Josip i Antonio, tehničar je bio Stjepan, dijagonala Luka dok su srednjaci/libera bili Luka i Leo. Utakmicu su dobro otvorili, otpočetka napravili razliku od 5,6 poena te su taj set dobili 25:19. U drugom setu dečkima je malo pala koncentracija i nisu igrali kao prvi set te taj set gube rezultatom 25:17, nakon čega se odlazi u 3. odlučujući set. Taj set je bio napet, ali kada je bilo najpotrebnije dečki su prelomili set te na kraju zasluženo pobijedili ekipu AGF-a rezultatom 2:1(25:19, 17:25, 15:7). Time su se izjednačili na vrhu ljestvice s ekipom FER-a.

Ženska ekipa FSB-a je ovo kolo bila slobodna.