Novosti

Na ovoj stranici koristimo kolačiće kako bi korisnici mogli pristupati svojim korisničkim računima te za potrebe analize pristupa fakultetskim stranicama. Nastavljanjem korištenja ove stranice pristajete na kolačiće.

Veslači FSB-a odveslali do pobjeda u čak 4 utrke 31. Veslačke regate FSB-a

Trku na 2000 metara na 31. Veslačkom susretu osmeraca studenata strojarstva i brodogradnje osvojili su studenti u sastavu: Karlo Habuda, Goran Mahmutović, Roko Bošković, Matej Terlević, Bartol Bućan, Ivan Korunić, Ante Čanić i Nikola Budak.

Profesori i asistenti FSB-a osvojili su prvo mjesto u kategoriji veterana u četvercu s kormilarom, FSB-ov osmerac diplomiranih studenata osvojio drugo mjesto u utrci ’Alumni 8+’.

Utrku novaka osvojila je posada studenata veslačkih novaka FSB-a osvojila prvo mjesto ispred svojih kolega s Prirodoslovno-matematičkog fakulteta, Prometnog fakulteta i Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta. 4. mjesto zaslužile su izvrsne FSB-ovke u osmercu na 500 metara, u konkurenciji sedam ženskih ekipa.