Oglasne ploče
Ispitni rok 16.9.19.- rezultati ispita iz EKII, IIA, IIB i IIC
 Rezultati ispita
Vlasta Klaić
20. rujna 2019.
Obavijest- rezultati pismenog dijela ispita održanog 17.9.2019.
 Rezultati ispita
Davor Ljubas
19. rujna 2019.
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
19. rujna 2019.
Ispit pred povjerenstvom - rok 17/9/2019 DVORANA F
Ispit pred povjerenstvom za rok 17/9/2019 će se održati za sve studente u dvorani F umjesto u sobi 601
 Rezultati ispita
Ivana Lakićević
18. rujna 2019.
Ispit pred povjerenstvom iz kolegija Termoenergetska postrojenja (18803) za rok 16. 09. 2019. održat će se 19. 09. 2019. (četvrtak) u 14:00 sati, soba 820/8.kat
 Obavijesti
Zrinka Milutin
18. rujna 2019.
Pregled zadaća će se održati u četvrtak 19/9/2019 u 9:00 sati  u sobi 613. Pregled zadaća iz Dinamike plinova će se održati u četvrtak 19/9/2019 u 18:00 sati u S-117.
 Rezultati ispita
Ivana Lakićević
18. rujna 2019.
Pregled zadaća će se održati u četvrtak 19/9/2019 u 9:00 sati  u sobi 613. Pregled zadaća iz Dinamike plinova će se održati u četvrtak 19/9/2019 u 18:00 sati u S-117.
 Rezultati ispita
Ivana Lakićević
18. rujna 2019.
Konzultacije kod dr. sc. Bošnjak Terzić 23.9.2019.
Zbog službene odsutnosti dr.sc. Brankica Bošnjak Terzić neće održati konzultacije u ponedjeljak 23.rujna 2019. (10-11 sati).
 Obavijesti
Brankica Bošnjak Terzić
18. rujna 2019.
Obavijest za studenta Turkalj Lovru
 Obavijesti
Vlasta Klaić
18. rujna 2019.
Ispitni rok 16.9.19.- raspored sjedenja na teorijskom dijelu ispita 19.9.19. (četvrtak) u 9,00 sati
 Obavijesti
Vlasta Klaić
18. rujna 2019.
Ispitni rok 16.9.19. rezultati numeričkog dijala ispita iz EKII, IIA, IIB i IIC
 Rezultati ispita
Vlasta Klaić
17. rujna 2019.
Ispitni rok 16.9.19. rezultati ispita iz kolegija TO i PSK
 Rezultati ispita
Vlasta Klaić
17. rujna 2019.
Sociologija - ispit pred povjerenstvom 18. 9. 2019.
Pozivaju se sljedeći studenti da 18. rujna u 8 sati (predavaona 2, sjever) pristupe pismenom dijelu ispita iz Sociologije:
Ana Marija Antić; Ivan Heinrich; Dominik Kleflin; Leon Lučić; Mihovil Njegovan; Dominik Smolec; Josip Šuflaj; Matej Tokić.
Usmeni ispit pred povjerenstvom održat će se istog dana kasnije u 13 sati (A-401, sjeverna zgrada, drugi  kat).
 Obavijesti
Nikša Dubreta
17. rujna 2019.
Na usmeni ispit se pozivaju:

1. Heđi, Domagoj  (42%)
2. Jelić, Domagoj  (79%)

Zadaće  se  mogu  pogledati  u  utorak,  17.9.2019.,  u 9,30h  u  A-307.
 Rezultati ispita
Danko Brezak
16. rujna 2019.
 Rezultati ispita
Maja Horvatić
16. rujna 2019.
Ispitni rok 5.9.19. rezultati ispita iz MK
 Rezultati ispita
Vlasta Klaić
16. rujna 2019.
Zavod za tehničku mehaniku_Održavanje usmenih ispita za ispitni rok 17.09.19
 Obavijesti
Begzada Pinjić
16. rujna 2019.
Konačni rezultati ispita kolegija Proizvodni postupci održanog 11. 9. 2019.
 Obavijesti
Sunčica Tucman
16. rujna 2019.
 Rezultati ispita
Maja Horvatić
16. rujna 2019.
Termin održavanja pismenog ispita (17/09/2019)
 Obavijesti
Marina Barbarić
16. rujna 2019.
Ispitni rok 16.9.19.-obavijest o terminu pristupa ispitu pred Povjerenstvom za kol: TO, EKII, IIA i IIB
 Obavijesti
Vlasta Klaić
16. rujna 2019.


Arhiva vijesti
 
MB 3276546
OIB 22910368449
PIC 996827485
IBAN HR4723600001101346933

tel: +385 1 6168 222
fax: +385 1 6156 940
Sveučilište u Zagrebu
Ministarstvo znanosti i obrazovanja

Alumni AMAC
Mapa stranica
  
Fakultet strojarstva i brodogradnje
Ivana Lučića 5
10002 Zagreb, p.p. 102