Obavijesti vezane za pandemiju COVID-19


Predavanje iz kolegija "Uvod u termodinamiku" u srijedu, 28. 10. 2020 godine, za smjer proizvodno inženjerstvo i industrijsko inženjerstvo, održat će se online putem BBB na portalu e-učenje (e-kolegij "Uvod u termodinamiku"),  u terminu od 13:15 do 14:35 sati.
 Obavijesti
Saša Mudrinić
27. listopada 2020.
Ispitni rok 17.10.20. - rezultati ispita iz EKII, EKIIA, EKIIB i EKIIC
 Rezultati ispita
Vlasta Klaić
27. listopada 2020.
Prvi kolokvij iz Proizvodnih tehnologija 1 bit će u utorak 27.10. u učionici S06. Za grupu 2-indinž-1 s početkom u 12:15, a za grupu indinž-2 s početkom u 13:15.
 Obavijesti
Vesna Đidara
26. listopada 2020.
Prvi kolokvij iz kolegija Tehnologija 1 za procesno-energetski smjer koji bi trebao biti održan 30.10. bit će organiziran 6.11. u terminu predavanja (u 13:10, dvorana C). Također obavještavamo studente da prate sve obavijesti preko oglasne ploče Zavoda i na e-učenju koje će se možda mijenjati sukladno situaciji zbor Covid virusa.
 Obavijesti
Vesna Đidara
26. listopada 2020.
Predavanja iz kolegija Materijali 1 u ponedjeljak 26.10.2020. (BETA turnus) održat će se ONLINE u istom terminu (od 16.15 h do 18.45 h) putem MS Teams platforme. Za prisustvovanje predavanju potrebno je pridružiti se  MS timu pod nazivom Materijali 1 (ak.god.2020./2021.).
Detaljne upute za pridruživanje s poveznicom nalaze se na e-učenju kolegija Materijali 1.
 Obavijesti
Dijana Fijačko
26. listopada 2020.
U nastavku ove obavijesti nalaze se termini usmenih ispita na izvanrednom roku iz kolegija Elektrotehnika i električni strojevi
 Obavijesti
Mario Hrgetić
23. listopada 2020.
Rezultati su u privitku
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
23. listopada 2020.
Vježbe iz Mehanike I u turnusu DELTA u utorak 27.10.2020. u 8:15 sati održat će se online. Spajanjem na e-kolegij "Mehanika I - Semenski" (šifra M1S2021) i klikom na ikonu programa BigBlueButton (samo slušanje) omogućit će se u terminu vježbi izravni kontakt s asistentima.

Predavanje iz Mehanike I u turnusu DELTA u četvrtak 29.10.2020. u 8:15 sati održat će se kontaktno u dvorani A.

Predmetni nastavnik:
Prof.dr.sc. Damir Semenski
 Obavijesti
Ivica Skozrit
23. listopada 2020.
Ispitni rok 17.10.20. rezultati ispita iz PSK
 Rezultati ispita
Vlasta Klaić
23. listopada 2020.
Poštovani,
U privitku se nalazi raspored za vježbu 3, Opći dijagrami stanja, prema rasporedu kako slijedi.
Turnus 1 - 26.10.2020.- 30.10.2020.
Turnus 2 - 02.11.2020. - 06.11.2020.
 Obavijesti
Dijana Fijačko
23. listopada 2020.
Raspored usmenih i ponovljenih usmenih iz "Elektrotehnike i el. strojeva" - 16.10.20
 Rezultati ispita
Željka Kelečić
22. listopada 2020.
Raspored se nalazi u privitku
 Obavijesti
Vesna Đidara
22. listopada 2020.
Rezultati pismenog ispita iz Elektrotehnike i električnih strojeva bit će objavljeni u četvrtak 22. 10.
 Obavijesti
Mario Hrgetić
21. listopada 2020.
Novo! Raspored dežurstva demonstratora iz Termodinamike I i II, Osnova termodinamike A i Uvoda u termodinamiku od 26.10.2020
 Obavijesti
Silva Čep
21. listopada 2020.


Arhiva
 
MB 3276546
OIB 22910368449
PIC 996827485
IBAN HR4723600001101346933

tel: +385 1 6168 222
fax: +385 1 6156 940
Sveučilište u Zagrebu
Ministarstvo znanosti i obrazovanja

Alumni AMAC
Mapa stranica
  
Fakultet strojarstva i brodogradnje
Ivana Lučića 5
10002 Zagreb, p.p. 102