Studiranje i nastava
Nastava
Oglasne ploče


Kolokvij iz izbornog kolegija POSTUPCI OBLIKOVANJA -PI
Kolokvij će se održati u petak 22.11.2019. u 13 sati u učionici Laboratorija za oblikovanje deformiranjem.
 Obavijesti
Vesna Đidara
18. studenog 2019.
Kolokvij kolegija Ljevarstvo i prerada polimera (dio Ljevarstvo)
Kolokvij kolegija Ljevarstvo i prerada polimera (dio Ljevarstvo) održat će se u četvrtak, 21. 11. 2019., u terminu predavanja.
 Obavijesti
Sunčica Tucman
14. studenog 2019.
II. Kolokvij kolegija Proizvodni postupci (dio Topilnska obrada i dio Ljevarstvo) održat će se 18. 11. 2019. prema rasporedu u privitku.
 Obavijesti
Sunčica Tucman
14. studenog 2019.
Kolokvij iz TEHNOLOGIJE 1 - dio LJEVARSTVO
Kolokvij će se održati u srijedu 20.11.2019. u dvorani B, prema sljedećem rasporedu: Studenti s početnim slovom prezimena od A - M u 8,00, a studenti s početnim slovom prezimena od N - Ž u 9,00.
 Obavijesti
Vesna Đidara
14. studenog 2019.
Kolokvij iz kolegija PROIZVODNE TEHNOLOGIJE 1 - dio LJEVARSTVO
Kolokvij će se održati u utorak 19.11.2019., u učionici Laboratorija za alatne strojeve, s početkom u 10 sati.
 Obavijesti
Vesna Đidara
14. studenog 2019.
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
12. studenog 2019.
 Obavijesti
Vesna Đidara
24. listopada 2019.
 Ispitni rokovi
Vesna Đidara
1. listopada 2019.
U privitku se nalazi raspored predavanja po područjima i upute za pohađanje vježbi, kolokviranje i pristup ispitu
 Obavijesti
Vesna Đidara
1. listopada 2019.
Konzultacije i predaja seminara iz kolegija PROIZVODNJA PODRŽANA RAČUNALOM - CAM
Konzultacije se održavaju svake srijede do 30.11.2019., od 10,00 - 11,00 u učionici Laboratorija za alatne strojeve ili u sobi dr.Mihe Klaića, dipl ing. Zlatka Čatlaka, a u isto vrijeme moguće je predati seminar.
 Obavijesti
Vesna Đidara
25. rujna 2019.
Rezultati ispita iz kolegija OBRADNI STROJEVI od 08.07.2019.

Nitko nije položio.

 Rezultati ispita
Vesna Đidara
9. srpnja 2019.
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
9. srpnja 2019.
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
8. srpnja 2019.

UVID U ZADAĆE BIT ĆE U UTORAK 09.07.2019. U 11,00, U B2-213.

 Rezultati ispita
Vesna Đidara
8. srpnja 2019.
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
8. srpnja 2019.
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
8. srpnja 2019.

Uvid u zadaće bit će u četvrtak 11.07.2019. od 9,00 - 10,00 u 06 (južna zgrada).

 Rezultati ispita
Vesna Đidara
8. srpnja 2019.

1. CAHARIJA FRAN 2

2. LJUBIČIĆ FILIP 3

3. TOPIĆ MARTA 4

Ostali studenti nisu položili.

 Rezultati ispita
Vesna Đidara
4. srpnja 2019.
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
4. srpnja 2019.

1. ŠKIFIĆ NIKO 3

2. TALETOVIĆ ALBIN 4

3. TOPIĆ MARTA 2

4. VITKOVIĆ MATIJA 3

Ostali studenti nisu položili.

 Rezultati ispita
Vesna Đidara
4. srpnja 2019.
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
4. srpnja 2019.

1. Milić Josipa 2

2. Stunja Patrik 2 (ponavljanje drugo kolokvija)

Ostali pristupnici nisu položili.

 Rezultati ispita
Vesna Đidara
4. srpnja 2019.
Rezultati ispita iz kolegija Tehnologija 1 - dio Oblikovanje deformiranjem, od 28.06.2019.

Mostahinić Stjepan 5

Ostali studenti nisu položili.

 Rezultati ispita
Vesna Đidara
1. srpnja 2019.
Rezultati ispita iz kolegija Osnove tehnologije 1 - dio Oblikovanje deformiranjem, od 28.06.2019.

Tomšić Daniel - izvrstan (5)

 Rezultati ispita
Vesna Đidara
1. srpnja 2019.
Rezultati ispita iz kolegija Proizvodne tehnologije 1 - dio Oblikovanje deformiranjem, od 28.06.2019.

Nitko nije položio.

 Rezultati ispita
Vesna Đidara
1. srpnja 2019.

Položili su:

1. Hnatek Matija 5

2. Majcen Leon 2

3. Premužak Karlo 2

Ostali studenti nisu položili.

 Rezultati ispita
Vesna Đidara
1. srpnja 2019.

1. Injac Marijo 4

2. Kuljanac Jurica 4

3. Stefanović luka 3

 Rezultati ispita
Vesna Đidara
1. srpnja 2019.
Komisijski ispit iz kolegija Tehnologija 1 održat će se 01.07.2019. u prostorijama Katedre za oblikovanje deformiranjem, u 10 sati
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
28. lipnja 2019.

Molim studente da se, radi eventualnih nejasnoća ili pogrešaka, što prije jave na vesna.djidara@fsb.hr

 Rezultati ispita
Vesna Đidara
17. lipnja 2019.
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
14. lipnja 2019.
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
14. lipnja 2019.
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
5. lipnja 2019.
KONAČNE OCJENE IZ KOLEGIJA POSTUPCI OBLIKOVANJA

Ocjene će biti upisane na roku 28.06.2019. Ispit je potrebno prijaviti preko studomata, a uvjet za prijavu je predan i prihvaćen program.

 Rezultati ispita
Vesna Đidara
29. svibnja 2019.
1. kolokvij iz kolegija PROIZVODNJA PODRŽANA RAČUNALOM - CAM

Prvi kolokvij iz kolegija

PROIZVODNJA PODRŽANA RAČUNALOM – CAM

će se održati u srijedu 15.05.2019., u 11,15

prema sljedećem rasporedu:

 

Studenti s početnim slovom prezimena  A – N  u dvorani D (južna zgrada FSB-a),

studenti s početnim slovom prezimena  P -  Ž   u predavaonici I (sjeverna zgrada FSB-a)

 Obavijesti
Vesna Đidara
13. svibnja 2019.
Proizvodnja podržana računalom CAM - materijali s predavanja i vježbi, obavijest o kolokviju

Materijali s predavanja i vježbi za 1. kolokvij iz kolegija Proizvodnja podržana računalom  dostupni su na poveznici : http://titan.fsb.hr/~mklaic/CAM/CAM2019/.1. kolokvij će se pisati  15.05.2019. prema rasporedu koji ćemo naknadno objaviti.

 

 Obavijesti
Vesna Đidara
7. svibnja 2019.
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
30. travnja 2019.
Rezultati ispita iz kolegija POSTUPCI OBRADE ODVAJANJEM od 23.03.2019.

Nitko od pristupnika nije položio.

Uvid u zadaće bit će u četvrtak 28.03.2019. u 10,00 u sobi B2-205.

 Rezultati ispita
Vesna Đidara
26. ožujka 2019.
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
26. ožujka 2019.

1. MUNTA MIHAEL 2

2. STEFANOVIĆ LUKA 3

Ostali studenti nisu položili.

UVID U ZADAĆE BIT ĆE U SRIJEDU 27.03.2019. U 9,00 U B2-204.

 Rezultati ispita
Vesna Đidara
25. ožujka 2019.

1. CAR LUKA 3

2. JURIŠIĆ DARIO 2

3. UGREŠIĆ NIKOLA 2

UVID U ZADAĆE BIT ĆE U SRIJEDU 27.03.2019. U 9,00 U SOBI B2-2014.

 Rezultati ispita
Vesna Đidara
25. ožujka 2019.
Obavijest o početku predavanja iz kolegija PROJEKTIRANJE I KONSTRUKCIJA ALATNIH STROJEVA

Prvo predavanje održat će se u utorak 12.03.2019. prema rasporedu.

 Obavijesti
Vesna Đidara
1. ožujka 2019.
Uvodno predavanje iz kolegija NAPREDNI PROIZVODNI POSTUPCI

Uvodno predavanje iz kolegija Napredni proizvodni postupci održat će se u petak 08. ožujka 2019. u 9:15 sati u Računalnoj učionici Katedre za oblikovanje deformiranjem, B2-209, sjeverna zgrada FSB-a.

 Obavijesti
Vesna Đidara
1. ožujka 2019.
Uvodno predavanje iz kolegija POSTUPCI OBLIKOVANJA - PI

Uvodno predavanje iz izbornog kolegija Postupci oblikovanja PI održat će se 08. ožujka 2019. u 12:15 sati u Laboratoriju za oblikovanje deformiranjem.

 Obavijesti
Vesna Đidara
1. ožujka 2019.
Uvodno predavanje iz kolegija OBLIKOVANJE DEFORMIRANJEM

Uvodno predavanje iz izbornog kolegija Oblikovanje deformiranjem održat će se u petak 08. ožujka 2019. u 12:15 sati u Računalnoj učionici Katedre za oblikovanje deformiranjem, B2-209, sjeverna zgrada FSB-a.

 Obavijesti
Vesna Đidara
1. ožujka 2019.
Uvodno predavanje iz kolegija POSTUPCI OBLIKOVANJA

Uvodno predavanje iz kolegija Postupci oblikovanja održat će se u ponedjeljak 11. ožujka 2019. u 13:15 sati u Predavaoni 3.

 Obavijesti
Vesna Đidara
1. ožujka 2019.
Uvodno predavanje iz kolegija OBLIKOVANJE DEFORMIRANJEM I OBRADA ODVAJANJEM (IV.sem.)

Uvodno predavanje iz kolegija Oblikovanje deformiranjem i obrada odvajanjem održat će se u ponedjeljak 4. ožujka 2019. u 9:15 sati u Predavaoni 3.

 Obavijesti
Vesna Đidara
1. ožujka 2019.
Rezultati ispita iz kolegija TEHNOLOGIJA 1, PROIZVODNE TEHNOLOGIJE 1, OSNOVE TEHNOLOGIJE 1 OD 19.02.2019. - DIO LIJEVANJE
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
21. veljače 2019.

1. CAR LUKA 2

Ostali studenti nisu položili.

Uvid u zadaće bit će u četvrtak 21.02. u 12,00 u B2-204.

 Rezultati ispita
Vesna Đidara
20. veljače 2019.

DIO OBLIKOVANJE DEFORMIRANJEM:

1. KUKEC NIKOLA 3

2. TIRIĆ IVAN 4

DIO OBRADA ODVAJANJEM:

1. KUKEC NIKOLA 1

2. MAJETIĆ FILIP 2

3. TIRIĆ IVAN 2

KONAČNE OCJENE:

1. KUKEC NIKOLA 1 (KOMISIJSKI ISPIT 21.02.2019. U 10,30 U B2-205)

2. MAJETIĆ FILIP 2

3. TIRIĆ IVAN 3 (KOMISIJSKI ISPIT 21.02.2019. U 10,30 U B2-205)

 Rezultati ispita
Vesna Đidara
19. veljače 2019.

Uvid u zadaće bit će u ponedjeljak 11.02.2019. u sobi 005 (južna zgrada) u 10,00.

 Rezultati ispita
Vesna Đidara
7. veljače 2019.
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
28. siječnja 2019.
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
28. siječnja 2019.
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
28. siječnja 2019.
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
21. siječnja 2019.

Ocjene će biti unesene u studomat na prvom ispitnom roku.

 Rezultati ispita
Vesna Đidara
21. siječnja 2019.

Uvid u zadaće bit će u petak 18.01.2019. u 10,00 u sobi B2-205

 Rezultati ispita
Vesna Đidara
17. siječnja 2019.

Uvid u zadaće bit će u petak 18.01.2019. u 10,00 u sobi B2-205

 Rezultati ispita
Vesna Đidara
17. siječnja 2019.

OCJENE KOLOKVIJA IZ OBRADNIH SUSTAVA

Dio kod dr.sc. Petra Piljeka

 

35207027 Kekić  Dino  4
35207597 Lončarić Valentino 5
35202286 Mlinar  Fran Krsto 4
35205566 Momčilović Saša  5
35207854 Vučićević Ozren  3

 

 

 Rezultati ispita
Vesna Đidara
16. siječnja 2019.
Kolokvij iz Proizvodnih tehnologija 1 - dio Obrada odvajanjem, 15.01.2019.

Kolokvij će se održati u utorak 15.01.2019. godine u predavaonici Laboratorija za alatne strojeve u 10,00.

 Obavijesti
Vesna Đidara
14. siječnja 2019.
Kolokvij iz Tehnologije 1 - dio Obrada odvajanjem 16.01.2019.

Kolokvij će se održati u srijedu 16.01.2019. godine u predavaonici B južne zgrade Fakulteta, prema sljedećem rasporedu:

Studenti s početnim slovom prezimena od A do M u 8,00

Studenti s početnim slovom prezimena od N do Ž u 9,00

NA ISPIT OBAVEZNO DONIJETI ISPITNU KOŠULJICU!

 Obavijesti
Vesna Đidara
14. siječnja 2019.

Materijali za kolokvij iz Tehnologije 1 - dio Obrada odvajanjem nalaze se na  http://titan.fsb.hr/~mklaic/

 Obavijesti
Vesna Đidara
14. siječnja 2019.

Kolokvij će se održati u četvrtak 17.01.2019. prema sljedećem rasporedu:

studenti s početnim slovom prezimena od M - Ž u 10:15

studenti s početnim slovom prezimena od A - LJ u 11:30

Kolokvij će se održati u predavaonici III (gdje je održavana nastava).

 Ispitni rokovi
Vesna Đidara
10. siječnja 2019.

Kolokvij će se održati u četvrtak 17.01.2019. prema sljedećem rasporedu:

studenti s početnim slovom prezimena od M - Ž u 10:15

studenti s početnim slovom prezimena od A - LJ u 11:30

Kolokvij će se održati u predavaonici III (gdje je održavana nastava).

 Obavijesti
Vesna Đidara
10. siječnja 2019.
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
7. siječnja 2019.

UVID U ZADAĆE BIT ĆE U PETAK 21.12.2018, U RAČUNALNOJ UČIONICI KATEDRE ZA OBLIKOVANJE DEFORMIRANJEM (B2-209), U 9,00.

 Rezultati ispita
Vesna Đidara
19. prosinca 2018.

UVID U ZADAĆE BIT ĆE U ČETVRTAK 13.12. OD 11,00-12,00 U 006 (JUŽNA ZGRADA).

 Rezultati ispita
Vesna Đidara
10. prosinca 2018.
Kolokvij iz kolegija PROIZVODNE TEHNOLOGIJE 1 - dio OBLIKOVANJE DEFORMIRANJEM

Kolokvij će se održati u utorak 11.12.2018. u učionici Laboratorija za alatne strojeve s početkom u 10,00.

 Obavijesti
Vesna Đidara
5. prosinca 2018.
Kolokvij iz kolegija TEHNOLOGIJA 1 - dio OBLIKOVANJE DEFORMIRANJEM

Kolokvij će se održati u srijedu 12.12.2018. u dvorani B prema sljedećem rasporedu:

Studenti s početnim slovom prezimena od A - M u 8,15 

Studenti s početnim slovom prezimena od N - Ž u 9,15

 Obavijesti
Vesna Đidara
5. prosinca 2018.


Arhiva vijesti
 
MB 3276546
OIB 22910368449
PIC 996827485
IBAN HR4723600001101346933

tel: +385 1 6168 222
fax: +385 1 6156 940
Sveučilište u Zagrebu
Ministarstvo znanosti i obrazovanja

Alumni AMAC
Mapa stranica
  
Fakultet strojarstva i brodogradnje
Ivana Lučića 5
10002 Zagreb, p.p. 102