Studiranje i nastava
Nastava
Oglasne ploče
Rezultati 2.kolokvija iz kolegija Otpor i propulzija broda održanog 13.06.2019. godine
14. lipnja 2019.
Ivana Martić, 
Prijedlog ukupnih ocjena iz kolegija Industrijsko inženjerstvo-z
13. lipnja 2019.
Tihomir Opetuk, 
Konzultacije ASISTENTI
13. lipnja 2019.
Ivana Lakićević, 
Ispitni rok 19. lipnja 2019.
13. lipnja 2019.
Marina Barbarić, 
Rezultati kolokvija iz Osnova automatizacije (brodogradnja)_prijedlozi ocj.
12. lipnja 2019.
Joško Petrić, 
Prijedlog ukupnih ocjena iz kolegija Projektiranje tehnoloških procesa
12. lipnja 2019.
Tihomir Opetuk, 
Rezultati kolokvija i konačne ocjene kolegija Suvremena aditivna proizvodnja
12. lipnja 2019.
Sunčica Tucman, 
Rezultati kolokvija kolegija Projektiranje alata i naprava
12. lipnja 2019.
Sunčica Tucman, 
Usmeni ispit iz kolegija Projektiranje konstrukcije plovnih objekata održat će se 26.6., 10h u sobi 709
12. lipnja 2019.
Nikolina Zmijarević Đugum, 
Pismeni ispit iz kolegija KB II i Organizacija i poslovanje brodogradilišta održat će se 26.6., 14h u B5
12. lipnja 2019.
Nikolina Zmijarević Đugum, 
Rezultati 2. kolokvija iz Osnova automatizacije P,I (smjer: Ind. inž. i menadžment)
11. lipnja 2019.
Danko Brezak, 
Pismeni ispit iz kolegija Stabilitet broda održat će se 18.6., u 14h - 701
11. lipnja 2019.
Nikolina Zmijarević Đugum, 
Pismeni ispit kolegija Upravljivost broda, Objekti morske tehnike i Osnove teorije pomorstvenosti održat će se 17.6., u 9h - B1
11. lipnja 2019.
Nikolina Zmijarević Đugum, 
Rezultati 2. kolokvija iz predmeta Mehanika 2 za studente prof. Kodvanja
11. lipnja 2019.
Begzada Pinjić, 
Pismeni ispit kolegija Teorija vibracija Z, Teorija konstrukcija, Strukturna analiza, Vibracija broda i Osnove vibracije broda održat će se 17.6., u 10h - B5
11. lipnja 2019.
Nikolina Zmijarević Đugum, 
Pismeni ispit kolegija Teorija vibracija Z, Teorija konstrukcija, Strukturna analiza, Vibracija broda i Osnove vibracije broda održat će se 17.6., u 10h - B5
11. lipnja 2019.
Nikolina Zmijarević Đugum, 
Pismeni ispit kolegija Katedre za strojeve i uređaje plovnih objekata održat će se 26.6., u 9h - B5
10. lipnja 2019.
Nikolina Zmijarević Đugum, 
Rješenja petog zadatka iz istosmjernih strojeva
10. lipnja 2019.
Mario Hrgetić, 
Kolegij Tehnologija II, Proizvodne tehnologije II- REZULTATI KOLOKVIJA IZ POVRŠINSKE ZAŠTITE- 05.06.2019.
10. lipnja 2019.
Maja Horvatić, 
Kolegij Tehnologija II, Proizvodne tehnologije II- REZULTATI KOLOKVIJA IZ POVRŠINSKE ZAŠTITE- 05.06.2019.
10. lipnja 2019.
Maja Horvatić, 


17
Izlaz iz arhive
 
MB 3276546
OIB 22910368449
PIC 996827485
IBAN HR4723600001101346933

tel: +385 1 6168 222
fax: +385 1 6156 940
Sveučilište u Zagrebu
Ministarstvo znanosti i obrazovanja

Alumni AMAC
Mapa stranica
  
Fakultet strojarstva i brodogradnje
Ivana Lučića 5
10002 Zagreb, p.p. 102