Na ovoj stranici koristimo kolačiće kako bi korisnici mogli pristupati svojim korisničkim računima te za potrebe analize pristupa fakultetskim stranicama. Nastavljanjem korištenja ove stranice pristajete na kolačiće.

Obavijesti vezane za pandemiju COVID-19
Studiranje i nastava
Nastava
Oglasne ploče
Ispitni rok 14.9.20.-rezultati ispita iz PSK i obavijest o ispitu pred Povjerenstvom
15. rujna 2020.
Vlasta Klaić, 
Rezultati pismenog i raspored usmenog ispita iz "Elektrotehnike i el. strojeva", EMP i EMSP - 11.09.20.
15. rujna 2020.
Željka Kelečić, 
Rezultati pismenog i raspored usmenog ispita iz "Elektrotehnike i elektronike Z" - 11.09.20.
15. rujna 2020.
Željka Kelečić, 
Fizika ultrazvučne medicine - ispit
15. rujna 2020.
Gordana Terzić, 
Ispitni rok 14.9.20. rezultati ispita iz EK, ES-B i ES-Z
15. rujna 2020.
Vlasta Klaić, 
Rezultati pismenog ispita iz predmeta "Osnove automatizacije PI (smjer: Ind. inž. i menadžment)" i "Osnove automatizacije Z" održanih 14.9.2020.
14. rujna 2020.
Danko Brezak, 
Zavod za mehaniku fluida (ZMF): Raspored za PISMENI ISPIT Zavoda za mehaniku fluida za rok 15-09-2020
14. rujna 2020.
Ivana Lakićević, 
Zavod za tehničku mehaniku: Održavanje usmenog dijela ispita za ispitni rok 15.09.2020.
14. rujna 2020.
Ivica Skozrit, 
Zavod za tehničku mehaniku: Raspored sjedenja za ispitni rok 15.09.2020.
14. rujna 2020.
Ivica Skozrit, 
Raspored ponovljenih usmenih i kolokvija iz "Elektrotehnike i el. strojeva" - 11.09.20
14. rujna 2020.
Željka Kelečić, 
Zavod za tehničku mehaniku: Održavanje usmenog dijela ispita za ispitni rok 14.09.2020.
11. rujna 2020.
Ivica Skozrit, 
Zavod za tehničku mehaniku: Raspored sjedenja za ispitni rok 14.09.2020. Rok se piše u dva turnusa
11. rujna 2020.
Ivica Skozrit, 
Rok 14.9.2020. - usmeni ispit iz Senzora, Mjernih uređaja i senzora, Mikroprocesorskog upravljanja, Mikrokontrolera u proizvodnji, Razvoja i primjene mikrokontrolera i Sustava energetske elektronike
11. rujna 2020.
Danijel Pavković, 
Ispitni rok 14.9.20. - raspored sjedenja na numeričkom dijelu ispita (Elementi)-ponedjeljak u 16,00 i 19,00 sati
11. rujna 2020.
Vlasta Klaić, 
Pregled negativnih zadaća iz Termodinamike I i II, Osnova termodinamike A i Uvoda u termodinamiku sa teorijskog dijela ispita održanog 08.09.2020.
11. rujna 2020.
Silva Čep, 
Ispit pred povjerenstvom - TEHNOLOGIJA 1 (rok 09.09.2020.)
11. rujna 2020.
Vesna Đidara, 
Raspored pismenog ispita iz "Elektrotehnike i el. strojeva", EMP, EMSP, i "Elektrotehnike i elektronike Z" - 11.09.20.
10. rujna 2020.
Željka Kelečić, 
Kolegij Tehnologija II- Rezultati ispita od 09.09.2020.
10. rujna 2020.
Maja Horvatić, 
Katedra za tehničku termodinamiku - Raspored za pismeni ispit iz Termodinamika za 11.09.2020
10. rujna 2020.
Silva Čep, 
Ispitni rok 3.9.20. rezultati ispita iz EKII, IIA, IIB i IIC
10. rujna 2020.
Vlasta Klaić, 


32
Izlaz iz arhive
 
MB 3276546
OIB 22910368449
PIC 996827485
IBAN HR4723600001101346933

tel: +385 1 6168 222
fax: +385 1 6156 940
Sveučilište u Zagrebu
Ministarstvo znanosti i obrazovanja

Alumni AMAC
Mapa stranica
  
Fakultet strojarstva i brodogradnje
Ivana Lučića 5
10002 Zagreb, p.p. 102